Zastępstwa w dniu 26.09.2022 poniedziałek
|
Karolina Bakalarz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
Język angielski - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
|
|
|
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2 C - Język polski, Sala 3-0,Niepł
|
Bożena Kędra
|
za nieobecny oddział
|
4
|
3 C - Język polski, Sala 3-0,Niepł
|
Emilia Zygadlińska
|
za nieobecny oddział
|
5
|
Język polski - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2_bi
|
Emilia Zygadlińska
|
|
|
|
|
|
Dorota Konefał
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
Fizyka rozszerzona - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
3
|
Fizyka - Fizyka, Sala 2-7,Niepł
|
Monika Walentynowicz
|
za nieobecny oddział
|
4
|
4 D4 - Zastępstwo
|
|
E.Nadolska
|
5
|
3 D - Zajęcia z wychowawcą, Sala 2-7,Niepł
|
Bożena Baranowska
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
3_in
|
Krzysztof Hamryszczak
|
|
5
|
2_in
|
Magdalena Blum-Olęcka
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Moździerz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 A - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
Matematyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-5,Niepł
|
Sylwia Borkowska
|
złączenie grup
|
5
|
Język polski - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-5,Niepł
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
7
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-5,Niepł
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
0_a
|
Elżbieta Szuryńska
|
|
5
|
1_a
|
Janusz Szumała
|
|
6
|
3_in
|
Rafał Łakomy
|
|
|
|
|
|
Emilia Nadolska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
1 C(2) - Język angielski, Sala 2-0,Niepł
|
Monika Walentynowicz
|
za nieobecny oddział
|
5
|
1 E(2) - Język angielski, Sala 2-0,Niepł
|
Janusz Szumała
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Katarzyna Parafinuk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 D(2) - Warsztaty rysunku i projektowania, Sala 3-4,Niepł
|
Krzysztof Hamryszczak
|
złączenie grup
|
2
|
1 B - Plastyka, Sala 3-4,Niepł
|
Agata Rojek
|
za nieobecny oddział
|
3
|
1 G - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
1 A - Plastyka, Sala 3-4,Niepł
|
Magdalena Korycka
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
2_bi
|
Milena Piątek
|
|
|
|
|
|
Milena Piątek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
4 A4 - Zajęcia z wychowawcą, Sala 0-4,Niepł
|
Emilia Zygadlińska
|
za nieobecny oddział
|
4
|
Matematyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-6,Niepł
|
Dorota Sosnowska
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Joanna Włodarczyk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 E - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
4 C4(2) - Matematyka rozszerzona, sala 2-6,Niepł
|
Jacek Balerstet
|
za nieobecny oddział
|
5
|
4 B4 - Matematyka, sala 2-6,Niepł
|
Zbigniew Kowalski
|
za ostatnią lekcję
|
6
|
4 C4 - Matematyka, Sala 2-5,Niepł
|
Rafał Łakomy
|
za nieobecny oddział
|
7
|
2 A - Matematyka, Sala 2-5,Niepł
|
Dorota Sosnowska
|
j.angielski za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2_in
|
Jacek Balerstet
|
|