Zastępstwa w dniu 28.09.2022 środa
|
Sylwia Borkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 A - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
Matematyka - Matematyka, sala 2-6
|
Milena Piątek
|
złączenie grup
|
3
|
Matematyka - Matematyka, sala 2-6
|
Milena Piątek
|
złączenie grup
|
4
|
2 C - Matematyka, Sala 2-5
|
Katarzyna Prusiecka
|
informatyka za nieobecny oddział
|
5
|
2 C(2) - Matematyka rozszerzona, sala 2-6
|
Małgorzata Empel
|
złączenie grup
|
6
|
1 A - Matematyka, Sala 2-5
|
Bożena Baranowska
|
edb za nieobecny oddział
|
7
|
Matematyka - Matematyka, Sala 2-5
|
Milena Piątek
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2_in
|
Krzysztof Sękuła
|
|
|
|
|
|
Dorota Konefał
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
3 D - Fizyka, Sala 2-7
|
Joanna Kapica
|
historia za nieobecny oddział
|
4
|
2 D - Fizyka, Sala 2-7
|
Joanna Kapica
|
historia za nieobecny oddział
|
5
|
1 E - Fizyka, Sala 2-7
|
Emilia Zygadlińska
|
chemia za nieobecny oddział
|
6
|
3 E - Fizyka, Sala 2-7
|
Bożena Kędra
|
przedsiębiorczość za nieobecny oddział
|
7
|
1 D - Fizyka, Sala 2-7
|
Ewa Chmielewska
|
biologia za nieobecny oddział
|
8
|
2 C - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
2_in
|
Anna Jaszkowska
|
|
|
|
|
|
Piotr Konopka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
4 C4(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Sport 3
|
Norbert Sajkowski
|
złączenie grup
|
3
|
2 A(2) - Wychowanie fizyczne, Sport 3
|
Norbert Sajkowski
|
złączenie grup
|
4
|
2 A(2) - Wychowanie fizyczne, Sport 3
|
Norbert Sajkowski
|
złączenie grup
|
5
|
1 C(1) - Wychowanie fizyczne, Sport 3
|
Małgorzata Sadowska
|
złączenie grup
|
6
|
1 C(1) - Wychowanie fizyczne, Sport 3
|
Małgorzata Sadowska
|
złączenie grup
|
8
|
3 E(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
9
|
3 E(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Rafał Łakomy
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2 B(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
3 B(2) - Język angielski rozszerzony, Sala 2-10
|
Małgorzata Łaska
|
złączenie grup
|
4
|
3 B(2) - Język angielski, Sala 2-10
|
Małgorzata Łaska
|
złączenie grup
|
5
|
2 E(1) - Język angielski, Sala 2-10
|
Kamila Górska
|
złączenie grup
|
6
|
1 E(1) - Język angielski, Sala 2-10
|
Dorota Demczyńska-Dymek
|
za nieobecny oddział
|
7
|
3 D(1) - Język angielski, Sala 2-10
|
Bożena Kędra
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1_b
|
Janusz Szumała
|
|
4
|
-1
|
Kamila Górska
|
|
7
|
2_in
|
Emilia Zygadlińska
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Moździerz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-6
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
4
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-6
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
5
|
Język polski rozszerzony - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-6
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
6
|
Język polski rozszerzony - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-6
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
1_a
|
Anna Staszyńska
|
|
5
|
-1
|
Milena Piątek
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Parafinuk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 E - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 C - Plastyka, Sala 3-4
|
Bożena Kędra
|
za nieobecny oddział
|
3
|
1 D - Plastyka, Sala 3-4
|
Emilia Zygadlińska
|
za nieobecny oddział
|
5
|
2 D(2) - Warsztaty rysunku i projektowania, Sala 3-4
|
Agnieszka Ryńska
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1_a
|
Małgorzata Empel
|
|
|
|
|
|
Dorota Sosnowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 D(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
2 A(2) - Język angielski, Sala 2-1
|
Magdalena Więckiewicz
|
złączenie grup
|
4
|
1 D(2) - Język angielski, Sala 2-1
|
Krzysztof Hamryszczak
|
za nieobecny oddział
|
5
|
4 A4(1) - Język angielski rozszerzony, Sala 2-1
|
Magdalena Blum-Olęcka
|
złączenie grup
|
6
|
3 A(1) - Język angielski rozszerzony, Sala 2-1
|
Janusz Szumała
|
za nieobecny oddział
|
7
|
3 A(1) - Język angielski rozszerzony, Sala 2-1
|
Jacek Balerstet
|
za nieobecny oddział
|
8
|
1 D(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
1_b
|
Jacek Balerstet
|
|
7
|
2_bi
|
Magdalena Blum-Olęcka
|
|
|
|
|
|
Joanna Włodarczyk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
3 E - Matematyka, Sala 2-5
|
Bożena Kędra
|
przedsiębiorczość za nieobecny oddział
|
4
|
4 B4 - Matematyka, sala 2-6
|
Bożena Kędra
|
za nieobecny oddział
|
5
|
2 A - Matematyka, Sala 2-5
|
Krzysztof Sękuła
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2_in
|
Krzysztof Hamryszczak
|
|