Zastępstwa w dniu 04.10.2022 wtorek
|
Sylwia Borkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 D - Matematyka, Sala 2-5
|
Alicja Maziarz
|
za ostatnią lekcję
|
4
|
Matematyka - Matematyka, Sala 2-5
|
Małgorzata Moździerz
|
złączenie grup
|
5
|
Matematyka - Matematyka, sala 2-6
|
Milena Piątek
|
złączenie grup
|
6
|
1 C - Matematyka, sala 2-6
|
Bożena Baranowska
|
edb
|
7
|
2 C - Matematyka, Sala 2-5
|
Bożena Kędra
|
przedsiębiorczość
|
8
|
Matematyka - Matematyka, Sala 2-5
|
Karolina Bakalarz
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2_bi
|
Ewa Smardzewska
|
|
7
|
2_in
|
Anna Jaszkowska
|
|
|
|
|
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
3 D - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
2_bi
|
Dorota Konefał
|
|
|
|
|
|
Robert Jędrzejczak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 A(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
3 A(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
1 B(1) - Wychowanie fizyczne, Sport 2
|
Norbert Sajkowski
|
złączenie grup
|
5
|
4 D4 - Wychowanie fizyczne, Sport 2
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
j.polski
|
6
|
1 G(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
Wychowanie fizyczne - Wychowanie fizyczne, Sport 2
|
Agnieszka Ryńska
|
zajęcia biblioteczne
|
|
|
|
|
Rafał Łakomy
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 B(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
2 B(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
3 B(2) - Język angielski rozszerzony, Sala 2-10
|
Małgorzata Łaska
|
złączenie grup
|
4
|
3 B(2) - Język angielski rozszerzony, Sala 2-10
|
Małgorzata Łaska
|
złączenie grup
|
5
|
1 E(1) - Język angielski rozszerzony, Sala 2-10
|
Emilia Nadolska
|
złączenie grup
|
6
|
2 E(1) - Język angielski rozszerzony, Sala 2-10
|
Kamila Górska
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2_in
|
Krzysztof Sękuła
|
|
2
|
1_b
|
Iwona Błaszczykiewicz- Topolska
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Parafinuk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 F - Plastyka, Sala 1-4
|
Joanna Włodarczyk
|
matematyka
|
4
|
1 F(2) - Warsztaty rysunku i projektowania, Sala 3-4
|
Piotr Konopka
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
0_a
|
Milena Piątek
|
|
|
|
|
|
Norbert Sajkowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
2 A(1) - Wychowanie fizyczne, Sport 4
|
Piotr Konopka
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
Język polski - Język polski, Sala 1-6
|
Małgorzata Moździerz
|
złączenie grup
|
5
|
1 B - Język polski, Sala 1-6
|
Damian Winiarz
|
religia
|
6
|
Język polski rozszerzony - Język polski rozszerzony, Sala 1-6
|
Janusz Szumała
|
matematyka
|
7
|
3 E - Język polski, Sala 1-6
|
Elżbieta Szuryńska
|
j.niemiecki
|
8
|
1 B - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
9
|
1 B - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|