Zastępstwa w dniu 12.12.2022 poniedziałek
|
Ewa Bakalarz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
4 E4 - Geografia rozszerzona, Sala 3-1
|
Zbigniew Kowalski
|
za ostatnią godzinę lekcyjną
|
7
|
2 C - Zastępstwo
|
|
A.Ryńska - zajęcia biblioteczne grupa hiszpańska
|
8
|
Geografia - Geografia, Sala 3-1
|
Katarzyna Mathea
|
za 9 godz.lek
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
2_bi
|
Emilia Nadolska
|
|
|
|
|
|
Magdalena Blum-Olęcka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
3 E(1) - Historia rozszerzona, Sala 2-3
|
Damian Winiarz
|
zajęcia łącznone
|
4
|
2 A - Historia rozszerzona, Sala 2-3
|
Bożena Baranowska
|
zajęcia z pedagogiem
|
5
|
Wiedza o społeczeństwie rozszerzona - Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, Sala 2-3
|
Dorota Sosnowska
|
złączenie grup
|
7
|
2 E - Wiedza o społeczeństwie, Sala 2-3
|
Agnieszka Ryńska
|
zajęcia bibliotecne -osoby mające j.hiszpanski
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2_in
|
Jacek Balerstet
|
|
4
|
1_b
|
Janusz Szumała
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Empel
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
4 E4(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
2 C(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
4 E4(1) - Język angielski, Sala 1-11
|
Anna Gąsior
|
złączenie grup osoby mające religię reszta przychodzi później
|
4
|
4 E4(1) - Język angielski, Sala 1-11
|
Anna Gąsior
|
złączenie grup
|
5
|
2 C(2) - Język angielski, Sala 1-11
|
Krzysztof Hamryszczak
|
złączenie grup
|
6
|
1 G(1) - Zastępstwo
|
|
B.Kędra - złączenie grup
|
7
|
1 G(1) - Zastępstwo
|
|
K.Bakalarz -złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1_a
|
Iwona Błaszczykiewicz- Topolska
|
|
6
|
0_b
|
Iwona Jażdzewska
|
|
7
|
0_a
|
Kamila Górska
|
|
|
|
|
|
Anna Jaszkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
4 B4 - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
1 A - Historia, Sala 2-4
|
Bożena Baranowska
|
edb
|
5
|
3 E(1) - Podstawy prawa i europeistyki, Sala 1-2
|
Anna Gąsior
|
złączenie grup
|
6
|
4 A4 - Historia rozszerzona, Sala 2-4
|
Dorota Sosnowska
|
j.angielski
|
7
|
1 A - Zastępstwo
|
|
A.Ryńska osoby mające dalej j.włoski, reszta zwolniona do domu
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2_bi
|
Katarzyna Parafinuk
|
|
6
|
2_bi
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
|
|
|
|
|
Robert Jędrzejczak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 D(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
2 D(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
Wychowanie fizyczne - Zastępstwo
|
|
2c M.Sadowska, 2e-P.Konopka
|
7
|
Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
Wychowanie fizyczne - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Rafał Łakomy
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 B(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
3 D(1) - Język angielski, Sala 2-10
|
Anna Gąsior
|
złączenie grup
|
3
|
3 E(2) - Zastępstwo
|
|
D,Winiarz złączenie grup
|
5
|
1 E(1) - Język angielski, Sala 2-10
|
Emilia Nadolska
|
złączenie grup
|
6
|
Język angielski rozszerzony - Język angielski rozszerzony, Sala 2-10
|
Bożena Kędra
|
złączenie grup
|
7
|
Język angielski - Język angielski, Sala 2-10
|
Karolina Bakalarz
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
2_in
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
|
2
|
-1
|
Damian Winiarz
|
|
7
|
2_in
|
Ewa Chmielewska
|
|
|
|
|
|
Milena Piątek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
Język angielski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-3
|
Magdalena Więckiewicz
|
złączenie grup
|
2
|
Chemia - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-2
|
Emilia Zygadlińska
|
złączenie grup
|
3
|
4 A4 - Zajęcia z wychowawcą, Sala 0-4
|
Magdalena Korycka
|
zajęcia z pedagogiem
|
4
|
Matematyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-6
|
Sylwia Borkowska
|
złączenie grup
|
6
|
Język rosyjski - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
Język rosyjski - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2_in
|
Monika Walentynowicz
|
|
6
|
0_a
|
Elżbieta Szuryńska
|
|
|
|
|
|
Joanna Włodarczyk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 E - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
4 C4(2) - Matematyka rozszerzona, sala 2-6
|
Kamila Górska
|
złączenie grup
|
3
|
Matematyka rozszerzona - Matematyka rozszerzona, sala 2-6
|
Bożena Kędra
|
złączenie grup
|
4
|
Matematyka - Matematyka, Sala 2-5
|
Monika Walentynowicz
|
złączenie grup
|
5
|
4 B4 - Matematyka, sala 2-6
|
Zbigniew Kowalski
|
za ostatnią lekcję
|
6
|
4 C4 - Matematyka, Sala 2-5
|
Alicja Maziarz
|
j.polski
|
7
|
2 A - Matematyka, Sala 2-5
|
Małgorzata Moździerz
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
1_a
|
Dorota Demczyńska-Dymek
|
|