Zastępstwa w dniu 14.12.2022 środa
|
Bożena Baranowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
1 E - Edukacja dla bezpieczeństwa, Sala 1-4
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
za nieobecny oddział
|
|
|
|
|
Magdalena Blum-Olęcka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 C - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
2 D - Wiedza o społeczeństwie, Sala 2-3
|
Kamila Górska
|
za 1 godzinę lekcyjną
|
4
|
3 E(1) - Historia rozszerzona, Sala 2-3
|
Anna Gąsior
|
złączenie grup
|
5
|
Wiedza o społeczeństwie rozszerzona - Wiedza o społeczeństwie rozszerzona, Sala 2-3
|
Dorota Sosnowska
|
złączenie grup
|
6
|
2 A - Historia, Sala 2-3
|
Kamila Górska
|
j.angielski
|
7
|
3 E - Zastępstwo
|
|
chłopcy wf - N.Sajkowski; dziewczęta wf za 9 godz.lek
|
8
|
Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2_bi
|
Katarzyna Prusiecka
|
|
6
|
2_bi
|
Rafał Łakomy
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Empel
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 C(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
4 E4(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
4 E4(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
Język angielski - Język angielski, Sala 1-11
|
Dorota Sosnowska
|
złączenie grup
|
5
|
2 C(1) - Język angielski rozszerzony, Sala 1-11
|
Sylwia Borkowska
|
złączenie grup
|
6
|
Język angielski rozszerzony - Język angielski rozszerzony, Sala 1-11
|
Dorota Sosnowska
|
złączenie grup
|
7
|
Język angielski rozszerzony - Język angielski rozszerzony, Sala 1-11
|
Dorota Sosnowska
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
0_a
|
Anna Staszyńska
|
|
|
|
|
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 E - Język polski, Sala 3-0
|
Bożena Baranowska
|
edb
|
|
|
|
|
Anna Jaszkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
4 E4 - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
3 D - Historia, Sala 2-4
|
Emilia Nadolska
|
j.angielski
|
3
|
1 A - Historia rozszerzona, Sala 2-4
|
Dorota Sosnowska
|
j.angielski
|
4
|
4 D4 - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
5
|
3 D - Historia, Sala 2-4
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
za nieobecny oddział
|
6
|
Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
1 A - Historia i teraźniejszość, Sala 2-4
|
Krzysztof Hamryszczak
|
informatyka
|
8
|
Historia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
2_bi
|
Katarzyna Parafinuk
|
|
2
|
2_in
|
Bożena Kędra
|
|
4
|
2_in
|
Sylwia Borkowska
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Moździerz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-6
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
4
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-6
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
5
|
Język polski rozszerzony - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-6
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
6
|
Język polski rozszerzony - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-6
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
1_a
|
Emilia Nadolska
|
|
5
|
-1
|
Dorota Demczyńska-Dymek
|
|
|
|
|
|
Milena Piątek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
Matematyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-6
|
Sylwia Borkowska
|
złączenie grup
|
3
|
Matematyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-6
|
Sylwia Borkowska
|
złączenie grup
|
4
|
Język angielski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-7
|
Małgorzata Łaska
|
złączenie grup
|
5
|
Język rosyjski - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
6
|
Język rosyjski - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
Matematyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-5
|
Sylwia Borkowska
|
złączenie grup
|
8
|
Chemia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
0_b
|
Kamila Górska
|
|
|
|
|
|
Janusz Szumała
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
4 D4 - Matematyka, Sala 1-3
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
j.polski
|
3
|
4 D4 - Zastępstwo
|
|
j.polski A.Gąsowska-Czerniak
|
4
|
4 E4 - Matematyka, Sala 1-3
|
Agnieszka Ryńska
|
j.polski
|
6
|
Matematyka - Matematyka, Sala 1-3
|
Elżbieta Szuryńska
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
0_a
|
Patryk Jaszkowski
|
|
7
|
1_a
|
Agata Rojek
|
|
|
|
|
|
Joanna Włodarczyk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
Matematyka - Matematyka, Sala 2-5
|
Bożena Kędra
|
złączenie grup
|
3
|
3 E - Matematyka, Sala 2-5
|
Robert Jędrzejczak
|
wychowanie fizyczne
|
4
|
4 B4 - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
5
|
2 A - Matematyka, Sala 2-5
|
Bożena Kędra
|
przedsiębiorczość
|
|
|
|
|
Emilia Zygadlińska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
2 E - Chemia, Sala 2-2
|
Alicja Maziarz
|
j.polski
|
5
|
3 B(2) - Chemia rozszerzona, Sala 2-2
|
Agnieszka Ryńska
|
złączenie grup
|
6
|
3 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
Biologia - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 3-4
|
Ewa Chmielewska
|
złączenie grup
|
8
|
Chemia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
2_bi
|
Dorota Konefał
|
|