Zastępstwa w dniu 02.03.2023 czwartek
|
Karolina Bakalarz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 G - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-5
|
Agnieszka Ryńska
|
złączenie grup
|
3
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-5
|
Agnieszka Ryńska
|
złączenie grup
|
4
|
Język angielski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-10
|
Rafał Łakomy
|
złączenie grup
|
5
|
Język angielski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-7
|
Małgorzata Łaska
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2_in
|
Sylwia Borkowska
|
|
4
|
3_in
|
Krzysztof Hamryszczak
|
|
|
|
|
|
Jacek Balerstet
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
3 C - Biologia rozszerzona, Sala 3-1
|
Bożena Kędra
|
za nieobecny oddział
|
4
|
1 C - Biologia, Sala 3-1
|
Sylwia Borkowska
|
matematyka za nieobecny oddział
|
5
|
4 B4 - Biologia rozszerzona, Sala 3-1
|
Anna Jaszkowska
|
historia za nieobecny oddział
|
7
|
2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
8
|
2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2_bi
|
Dorota Sosnowska
|
|
4
|
0_a
|
Damian Winiarz
|
|
8
|
2_bi
|
Emilia Nadolska
|
|
|
|
|
|
Bożena Baranowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 B - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
|
|
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 D - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 E - Język polski rozszerzony, Sala 3-0
|
Emilia Zygadlińska
|
za nieobecny oddział
|
3
|
Język polski - Język polski, Sala 3-0
|
Małgorzata Moździerz
|
złączenie grup
|
4
|
4 D4 - Język polski, Sala 3-0
|
Zbigniew Kowalski
|
doradztwo zawodowe
|
5
|
Język polski - Język polski, Sala 3-0
|
Joanna Kapica
|
za nieobecny oddział
|
6
|
1 E - Język polski, Sala 3-0
|
Anna Jaszkowska
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2_bi
|
Emilia Zygadlińska
|
|
3
|
2_bi
|
Magdalena Blum-Olęcka
|
|
5
|
2_in
|
Joanna Włodarczyk
|
|
|
|
|
|
Patryk Jaszkowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
4 C4 - Religia, Sala 2-2
|
Joanna Kapica
|
historia za nieobecny oddział
|
5
|
2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
2 A - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
2 D - Zastępstwo
|
|
A.Maziarz - zajęcia biblioteczne
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
-1
|
Anna Gąsior
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Moździerz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
Język polski - Zastępstwo
|
|
J.Kapica - złączenie grup
|
6
|
Język polski - Zastępstwo
|
|
E.Nadolska - złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
0_a
|
Ewa Bakalarz
|
|
|
|
|
|
Milena Piątek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
Język angielski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 0-8
|
Małgorzata Łaska
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Anna Staszyńska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
4 B4 - Język polski rozszerzony, Sala 0-4
|
Małgorzata Łaska
|
za środę 8 marca 2023 za 1 godz.lek
|
5
|
Język polski - Język polski, Sala 0-4
|
Norbert Sajkowski
|
wf
|
6
|
1 A - Język polski rozszerzony, Sala 1-5
|
Damian Winiarz
|
|
7
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-5
|
Agnieszka Ryńska
|
złączenie grup
|
8
|
Język polski - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-5
|
Agnieszka Ryńska
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
-1
|
Rafał Łakomy
|
|
5
|
0_a
|
Kamila Górska
|
|
|
|
|
|
Janusz Szumała
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
3 B - Okienko dla uczniów
|
|
|
3
|
4 E4 - Matematyka, Sala 1-3
|
Emilia Nadolska
|
za nieobecny oddział
|
4
|
1 B - Matematyka, Sala 1-3
|
Anna Jaszkowska
|
za nieobecny oddział
|
5
|
4 D4 - Matematyka rozszerzona, Sala 1-3
|
Zbigniew Kowalski
|
doradztwo zawodowe
|
6
|
4 D4 - Matematyka, Sala 1-3
|
Anna Ulman
|
matematyka
|
7
|
3 C - Fizyka, Sala 1-3
|
Ewa Bakalarz
|
osoby mające religię za nieobecny oddział
|
8
|
2 D - Matematyka rozszerzona, Sala 1-3
|
Sylwia Borkowska
|
matematyka
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
0_a
|
Małgorzata Empel
|
|
5
|
1_a
|
Małgorzata Łaska
|
|
|
|
|
|
Elżbieta Szuryńska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
3 B - Zajęcia z wychowawcą, Sala 0-4
|
Sylwia Borkowska
|
matematyka za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
-1
|
Alicja Maziarz
|
|
|
|
|
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 B - Język polski rozszerzony, Sala 1-6
|
Dorota Sosnowska
|
za nieobecny oddział
|
4
|
3 E - Język polski rozszerzony, Sala 1-6
|
Robert Jędrzejczak
|
wf
|
5
|
3 E - Język polski rozszerzony, Sala 1-6
|
Bożena Kędra
|
przedsiębiorczość za nieobecny oddział
|
6
|
Język polski - Język polski, Sala 1-6
|
Emilia Nadolska
|
j.angielski
|
|
|
|
|
Monika Walentynowicz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
Język polski rozszerzony - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 1-5
|
Agnieszka Ryńska
|
złączenie grup
|
6
|
Matematyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-5
|
Joanna Włodarczyk
|
złączenie grup
|
7
|
Matematyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-5
|
Sylwia Borkowska
|
złączenie grup
|
8
|
Fizyka - Obowiązki nauczyciela wspierającego (oddz. integracyjne i specjalne), w 2-7
|
Dorota Konefał
|
złączenie grup
|