Zastępstwa w dniu 10.05.2023 środa
|
Karolina Bakalarz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
Chemia - wsp.naucz., w 2-2
|
E. Zygadlińska
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Sylwia Borkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2 D - matematyka, Sala 2-5
|
K. Mathea
|
zajęcia z psychologiem
|
3
|
Matematyka - matematyka, sala 2-6
|
M. Piątek
|
złączenie grup
|
4
|
2 C - matematyka, sala 2-6
|
B. Baranowska
|
zajęcia z pedagogiem
|
5
|
2 C(2) - r_matematyka, Sala 2-5
|
M. Empel
|
złączenie grup
|
6
|
1 A - matematyka, Sala 2-5
|
B. Kędra
|
|
7
|
Matematyka - matematyka, Sala 2-5
|
I. Błaszczykiewicz- Topolska
|
j.hiszpańśki
|
8
|
1 C - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
3 D - j.polski, Sala 3-0
|
A. Ulman
|
matematyka
|
|
|
|
|
Kamila Górska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
1 B(1) - j.angielski, Sala 0-7
|
R. Łakomy
|
j.angielski
|
|
|
|
|
Patryk Jaszkowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2 D - religia, Sala 3-1
|
R. Jędrzejczak
|
wf
|
4
|
2 B - religia, Sala 3-1
|
N. Sajkowski
|
wf
|
6
|
2 C - religia, Sala 3-2
|
I. Błaszczykiewicz- Topolska
|
j.hiszpańśki
|
|
|
|
|
Joanna Kapica
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 B - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
Historia - historia, Sala 0-4
|
B. Kędra
|
złączenie grup
|
3
|
Historia i teraźniejszość - hist.i teraź, Sala 0-4
|
B. Kędra
|
złączenie grup
|
4
|
Historia i teraźniejszość - hist.i teraź, Sala 0-4
|
B. Kędra
|
złączenie grup
|
6
|
Historia - historia, Sala 0-4
|
B. Baranowska
|
złączenie grup
|
7
|
1 C - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
2 D - historia, Sala 0-4
|
R. Jędrzejczak
|
wf
|
|
|
|
|
Dorota Konefał
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
3 C - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
3 D - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
4
|
2 D - Fizyka sp, Sala 2-7
|
A. Staszyńska
|
j.polski
|
5
|
1 E - Fizyka sp, Sala 2-7
|
E. Nadolska
|
j.angielski
|
6
|
3 E - Fizyka sp, Sala 2-7
|
A. Gąsior
|
za 1 godz.lek
|
7
|
1 D - Fizyka sp, Sala 2-7
|
E. Szuryńska
|
j.niemiecki
|
8
|
Fizyka - Fizyka sp, Sala 2-7
|
M. Blum-Olęcka
|
historia
|
|
|
|
|
Alicja Maziarz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
1 D - j.polski, Sala 1-4
|
J. Balerstet
|
biologia
|
7
|
2 E - r_j.polski, Sala 1-4
|
A. Ulman
|
matematyka
|
|
|
|
|
Małgorzata Moździerz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
Język polski rozszerzony - wsp.naucz., w 1-6
|
D. Szymańska-Jankiewicz
|
złączenie grup
|
7
|
Matematyka - Zastępstwo
|
|
I.Błaszczykiewicz-Topolska
|
|
|
|
|
Emilia Nadolska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
1 B(2) - Zastępstwo
|
|
R.Łakomy j.angielski
|
|
|
|
|
Katarzyna Parafinuk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 D - plastyka, Sala 3-4
|
D. Sosnowska
|
j.angielski
|
4
|
1 C - plastyka, Sala 1-5
|
E. Nadolska
|
j.angielski
|
5
|
2 D(2) - u_warsz_rys, Sala 3-4
|
K. Hamryszczak
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Anna Staszyńska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
2 D - j.polski, Sala 1-5
|
K. Górska
|
za 1 godz.lek
|
7
|
2 D - j.polski, Sala 1-5
|
R. Jędrzejczak
|
za 7 godz.lek 12 maja 2023
|
8
|
1 A - j.polski, Sala 1-5
|
A. Jaszkowska
|
za 8 godz.lek 12 maja 2023
|