Zastępstwa w dniu 11.05.2023 czwartek
|
Kamila Górska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
1 F(2) - Zastępstwo
|
|
M.Piątek - j.rosyjski
|
8
|
2 E(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Krzysztof Hamryszczak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 C(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
1 E(1) - informatyka, Sala 3-3
|
K. Prusiecka
|
złączenie grup
|
4
|
3 D(1) - r_informat., Sala 3-3
|
A. Gąsior
|
złączenie grup
|
5
|
2 D(1) - informatyka, Sala 3-3
|
R. Jędrzejczak
|
złączenie grup
|
6
|
2 D(2) - informatyka, Sala 3-3
|
R. Jędrzejczak
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Robert Jędrzejczak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
1 G(2) - wf, Sport 2
|
P. Konopka
|
osoby mające dalej j.niemiecki
|
|
|
|
|
Joanna Kapica
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 C - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 B - historia, Sala 1-4
|
D. Szymańska-Jankiewicz
|
za ostatnią lekcję
|
3
|
1 B - hist.i teraź, Sala 1-4
|
D. Szymańska-Jankiewicz
|
za ostatnią lekcję
|
4
|
2 C - wos, Sala 1-4
|
S. Borkowska
|
matematyka
|
6
|
Historia i teraźniejszość - hist.i teraź, Sala 0-4
|
K. Bakalarz
|
zajęcia z pedagogiem- osoby mające j.niemiecki
|
7
|
1 C - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Bożena Kędra
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
Matematyka - wsp.naucz., w 2-5
|
J. Włodarczyk
|
złączenie grup
|
6
|
Historia i teraźniejszość - Zastępstwo
|
|
K.Bakalarz - osoby mające j.niemiecki
|
|
|
|
|
Piotr Konopka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
3 E(2) - wf, Sport 3
|
D. Sosnowska
|
j.angielski
|
5
|
2 C - u_rat_med, Sala 3-4
|
E. Szuryńska
|
j.niemiecki
|
|
|
|
|
Rafał Łakomy
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
2 E(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
2 E(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Mathea
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 A - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
|
|
|
Alicja Maziarz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
1 D - j.polski, Sala 0-6
|
E. Nadolska
|
j.angielski
|
|
|
|
|
Małgorzata Moździerz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
2 A - j.polski, Sala 1-4
|
M. Piątek
|
j.rosyjski
|
7
|
2 A - j.polski, Sala 1-4
|
J. Włodarczyk
|
matematyka
|
|
|
|
|
Agnieszka Ryńska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Sadowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 F(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
|
|
|
|
Norbert Sajkowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 A(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 A(2) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
Wychowanie fizyczne - Zastępstwo
|
|
3d - M.Sadowska, 3e - D.Sosnowska
|
4
|
3 A(2) - wf, Sport 4
|
D. Sosnowska
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Dorota Sosnowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
1 F(1) - r_angielski, Sala 2-1
|
M. Piątek
|
j.rosyjski - osoby mające j.niemiecki
|
|
|
|
|
Anna Staszyńska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
1 A - r_j.polski, Sala 1-5
|
I. Błaszczykiewicz- Topolska
|
j.hiszpański
|
7
|
Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
Język polski - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Monika Walentynowicz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
Matematyka - wsp.naucz., w 2-5
|
J. Włodarczyk
|
złączenie grup
|
7
|
Matematyka - wsp.naucz., w 2-5
|
S. Borkowska
|
złączenie grup
|
8
|
Fizyka - wsp.naucz., w 2-7
|
D. Konefał
|
złączenie grup
|
9
|
Geografia - współorg.ksz, w 0-4
|
E. Bakalarz
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Damian Winiarz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1 E - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
1 A - religia, Sala 3-2
|
R. Jędrzejczak
|
wf
|
5
|
Religia - Zastępstwo
|
|
3a - M.Blum-Olęcka, 3c - A.Gąsior
|