Zastępstwa w dniu 24.05.2023 środa
|
Magdalena Blum-Olęcka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
3 E(1) - r_historia, Sala 2-3
|
B. Kędra
|
za nieobecny oddział
|
5
|
1 D - hist.i teraź, Sala 2-3
|
D. Konefał
|
za nieobecny oddział
|
6
|
2 A - historia, Sala 2-3
|
P. Konopka
|
za nieobecny oddział
|
7
|
Historia - historia, Sala 2-3
|
E. Szuryńska
|
ZAJĘCIA Z WYCHOWAWCĄ
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
2_bi
|
M. Moździerz
|
|
|
|
|
|
Sylwia Borkowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
3
|
Matematyka - matematyka, sala 2-6
|
M. Piątek
|
złączenie grup
|
4
|
2 C - matematyka, sala 2-6
|
D. Konefał
|
za nieobecny oddział
|
5
|
2 C(2) - r_matematyka, Sala 2-5
|
M. Empel
|
złączenie grup
|
6
|
1 A - matematyka, Sala 2-5
|
B. Baranowska
|
za nieobecny oddział
|
7
|
Matematyka - matematyka, Sala 2-5
|
M. Moździerz
|
złączenie grup
|
8
|
1 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2_in
|
B. Kędra
|
|
4
|
2_in
|
K. Sękuła
|
|
8
|
1_a
|
D. Dymek
|
|
|
|
|
|
Anna Gąsowska-Czerniak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
Język polski - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
Język polski - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
3
|
1 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
1 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
5
|
3 C - j.polski, Sala 3-0
|
P. Konopka
|
za nieobecny oddział
|
6
|
3 D - j.polski, Sala 3-0
|
K. Hamryszczak
|
informatyka
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
2_bi
|
J. Włodarczyk
|
|
|
|
|
|
Kamila Górska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 D(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
2
|
1 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
3
|
1 C(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
2 E(2) - r_angielski, Sala 0-7
|
R. Łakomy
|
złączenie grup
|
5
|
2 E(2) - j.angielski, Sala 0-7
|
R. Łakomy
|
złączenie grup
|
7
|
1 B(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
1_a
|
M. Empel
|
|
|
|
|
|
Patryk Jaszkowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
2 B - Zastępstwo
|
|
A,Maziarz - zajęcia biblioteczne
|
6
|
2 C - Zastępstwo
|
|
A.Ryńska - zajęcia biblioteczne
|
7
|
2 A - Zastępstwo
|
|
A.Ryńska - zajęcia biblioteczne
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
2_bi
|
A. Jaszkowska
|
|
4
|
0_b
|
K. Mathea
|
|
|
|
|
|
Robert Jędrzejczak
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
3 A(1) - wf, Sport 2
|
M. Empel
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Joanna Kapica
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
2
|
Historia - historia, Sala 0-4
|
B. Kędra
|
złączenie grup
|
3
|
Historia i teraźniejszość - hist.i teraź, Sala 0-4
|
B. Kędra
|
złączenie grup
|
7
|
1 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
8
|
2 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
0_a
|
D. Sosnowska
|
|
3
|
0_a
|
K. Sękuła
|
|
8
|
0_a
|
J. Balerstet
|
|
|
|
|
|
Emilia Nadolska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1 B(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
3
|
1 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
1 E(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
1 B(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1_b
|
M. Moździerz
|
|
6
|
1_b
|
A. Maziarz
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Parafinuk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 D - plastyka, Sala 3-4
|
K. Hamryszczak
|
za nieobecny oddział
|
4
|
1 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
5
|
2 D(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1_a
|
I. Błaszczykiewicz- Topolska
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Prusiecka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 A(2) - informatyka, Sala 3-5
|
K. Hamryszczak
|
złączenie grup
|
2
|
1 A(2) - informatyka, Sala 3-5
|
K. Hamryszczak
|
złączenie grup
|
3
|
1 B(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
1 F(2) - informatyka, Sala 3-5
|
K. Hamryszczak
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Agata Rojek
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
2 E - r_geografia, Sala 0-6
|
R. Łakomy
|
za nieobecny oddział
|
7
|
1 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
8
|
2 E - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
9
|
2 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
-1
|
D. Dymek
|
|
9
|
0_a
|
E. Chmielewska
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Sadowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
1 D(1) - wf, Sport 1
|
D. Sosnowska
|
złączenie grup
|
5
|
1 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
1 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
3 D(2) - wf, Sport 1
|
R. Łakomy
|
j.angielski
|
8
|
3 D(2) - wf, Sport 1
|
B. Baranowska
|
za nieobecny oddział
|
9
|
3 B(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Norbert Sajkowski
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
1 E(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
2
|
1 E(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
5
|
1 B(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
1 B(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
Wychowanie fizyczne - Zastępstwo
|
|
3e-B.Kędra -przedsiębiorczość za 9 godz,lek,3d -R.Łakomy -j.angielski
|
8
|
Wychowanie fizyczne - Zastępstwo
|
|
3d - B.Baranowska, 3e - Uczniowie zwolnieni do domu
|
9
|
3 B(2) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Anna Staszyńska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
Język polski - wsp.naucz., w 1-5
|
A. Ryńska
|
złączenie grup
|
5
|
Język polski - j.polski, Sala 1-5
|
K. Hamryszczak
|
za nieobecny oddział
|
6
|
2 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
2 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
8
|
1 A - j.polski, Sala 1-5
|
E. Chmielewska
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
0_a
|
A. Ryńska
|
|
6
|
1_a
|
E. Zygadlińska
|
|
|
|
|
|
Dorota Szymańska-Jankiewicz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
1 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
5
|
Język polski rozszerzony - r_j.polski, Sala 1-6
|
M. Moździerz
|
złączenie grup
|
6
|
Język polski rozszerzony - r_j.polski, Sala 1-6
|
M. Moździerz
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Magdalena Więckiewicz
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2 A(1) - j.angielski, Sala 1-4
|
K. Sękuła
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
-1
|
A. Gąsior
|
|