Zastępstwa w dniu 31.05.2023 środa
|
Jacek Balerstet
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
7
|
Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
9
|
3 A - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
|
|
|
|
Magdalena Blum-Olęcka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
3 E(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
5
|
1 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
2 A - historia, Sala 2-3
|
P. Jaszkowski
|
za nieobecny oddział
|
7
|
Historia - Okienko dla uczniów
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
2_bi
|
A. Jaszkowska
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Empel
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
2
|
2 C(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
3
|
2 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
Język angielski - j.angielski, Sala 1-11
|
R. Jędrzejczak
|
złączenie grup
|
5
|
2 C(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
Język angielski rozszerzony - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
Język angielski rozszerzony - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
0_a
|
A. Gąsowska-Czerniak
|
|
2
|
dw
|
A. Ryńska
|
|
7
|
0_a
|
D. Dymek
|
|
|
|
|
|
Anna Gąsior
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
3 E(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
2
|
3 E(1) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
3 E(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
5
|
3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
|
|
|
|
Kamila Górska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 D(1) - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 B(1) - j.angielski, Sala 0-7
|
E. Nadolska
|
złączenie grup
|
3
|
1 C(1) - r_angielski, Sala 0-7
|
A. Ryńska
|
za nieobecny oddział
|
4
|
2 E(2) - r_angielski, Sala 0-7
|
R. Łakomy
|
złączenie grup
|
5
|
2 E(2) - j.angielski, Sala 0-7
|
R. Łakomy
|
złączenie grup
|
7
|
1 B(1) - j.angielski, Sala 0-7
|
D. Dymek
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
1_a
|
D. Szymańska-Jankiewicz
|
|
|
|
|
|
Bożena Kędra
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 B - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
Historia - wsp.naucz., w 0-4
|
J. Kapica
|
złączenie grup
|
3
|
Historia i teraźniejszość - wsp.naucz., w 0-4
|
J. Kapica
|
złączenie grup
|
4
|
Historia i teraźniejszość - wsp.naucz., w 0-4
|
J. Kapica
|
złączenie grup
|
6
|
Geografia - wsp.naucz., w 3-1
|
D. Dymek
|
złączenie grup
|
7
|
Biologia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
8
|
3 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
9
|
3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
0
|
-1
|
M. Więckiewicz
|
|
|
|
|
|
Dorota Konefał
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
3 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
3
|
3 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
2 D - Fizyka sp, Sala 2-7
|
S. Borkowska
|
za nieobecny oddział
|
5
|
1 E - Fizyka sp, Sala 2-7
|
A. Gąsowska-Czerniak
|
za nieobecny oddział
|
6
|
3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
1 D - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
8
|
Fizyka - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
4
|
dw
|
K. Sękuła
|
|
6
|
2_in
|
P. Jaszkowski
|
|
|
|
|
|
Piotr Konopka
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
1 C(1) - wf, Sport 3
|
M. Sadowska
|
złączenie grup
|
6
|
1 C(1) - wf, Sport 3
|
M. Sadowska
|
złączenie grup
|
|
|
|
|
Rafał Łakomy
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
1 E(1) - j.angielski, Sala 2-10
|
A. Rojek
|
złączenie grup
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
0_b
|
M. Moździerz
|
|
|
|
|
|
Katarzyna Parafinuk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
1 D - plastyka, Sala 3-4
|
D. Sosnowska
|
za czwartek 1.06.2023 za 1 godz.lek
|
4
|
1 C - plastyka, Sala 1-5
|
B. Baranowska
|
edb
|
5
|
2 D(2) - u_warsz_rys, Sala 3-4
|
S. Borkowska
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
1_a
|
A. Gąsowska-Czerniak
|
|
|
|
|
|
Dorota Sosnowska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
7
|
3 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
dw
|
A. Maziarz
|
|
7
|
2_bi
|
A. Staszyńska
|
|
|
|
|
|
Elżbieta Szuryńska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
3 B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
8
|
Chemia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
6
|
-1
|
A. Rojek
|
|
|
|
|
|
Joanna Włodarczyk
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
3
|
3 E - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
4
|
2 A - matematyka, Sala 2-5
|
K. Mathea
|
za nieobecny oddział
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
2
|
2_in
|
K. Prusiecka
|
|
3
|
2_in
|
K. Hamryszczak
|
|
|
|
|
|
Emilia Zygadlińska
|
lekcja
|
opis
|
zastępca
|
uwagi
|
1
|
2 E - Uczniowie przychodzą później
|
|
|
2
|
1 D - chemia, Sala 2-2
|
B. Baranowska
|
edb
|
3
|
Chemia - chemia, Sala 2-2
|
R. Łakomy
|
za 8 godz.lek we wtorek 30.05.2023
|
5
|
3 B(2) - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
6
|
3 C - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
|
|
|
7
|
Biologia - wsp.naucz., w 3-4
|
E. Chmielewska
|
złączenie grup
|
8
|
Chemia - Uczniowie zwolnieni do domu
|
|
|
dyżury
|
po lekcji
|
miejsce
|
zastępca
|
uwagi
|
5
|
2_bi
|
S. Borkowska
|
|