
Ogromny sukces naszej uczennicy Mai Giermak!
10 kwietnia w Powiślańskiej Akademii Nauk Stosowanych odbył się etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką.Z dumą ogłaszamy, że reprezentantka naszej szkoły, a zarazem całego powiatu malborskiego oraz sztumskiego, Maja Giermak z klasy 1C zdobyła 1. miejsce w eliminacjach okręgowych, gwarantując sobie tym samym awans do finału ogólnopolskiego, który




